Topic: Czy systemy informatyczne do obsługi magazynów są warte żeby w nie zainwestować?

Wiele o tym czytałem jeśli chodzi o produkty takie oferowane przez firmy i w teorii brzmi to super, na przykład jeśli chodzi o WMS system informatyczny, ale ciekawi mnie, jak to się sprawdza w praktyce. Czy to faktycznie pomaga, czy może nawala i w sumie zbędny wydatek?

Re: Czy systemy informatyczne do obsługi magazynów są warte żeby w nie zainwestować?

Ja tam lubię takie wszelkie technologiczne nowinki i bardzo je sobie chwalę. Sam mam w firmie między innymi system kodów kreskowych i jak najbardziej działa, wszystko jest super, wielka pomoc także polecam

Re: Czy systemy informatyczne do obsługi magazynów są warte żeby w nie zainwestować?

Na razie tylko się nad tym zastanawiam ale chyba faktycznie coś takiego by mi się przydało bo powoli przestaję nad tym wszystkim panować tak dobrze jak do tej pory, firma mi się rozrasta i chyba niedługo będzie trzeba o czymś takim pomyśleć.

Ja w każdym razie polecam, zwłaszcza jak wybierzesz dobry system od dobrej firmy która będzie też serwisować itd.

Super, dzięki za opinię