Topic: Oleje..?

Hej. Ostatnio rozmawiałem z moją znajomą, która mega jest wkręcona w takie prozdrowotne specyfiki, oleje itp. Mówiła mi, że właśnie dużo osób pomija branie i dawkowanie olejów, ziół, różnych przypraw itp.. w sumie mnie to mocno zainetesowało, głównie te oleje, bo faktycznie, nie znam się na tym temacie za bardzo a wygląda ciekawie... macie jakieś przemyślenia na ten temat?

Re: Oleje..?

No całkowicie, stary, nawet nie wiesz jak takie coś korzystnie działa na organizm.. od dłuższego czasu stosuję olej lniany na odchudzanie i muszę powiedzieć, że to był chyba mój najlepszy zakup ever.. bardzo mi pomaga taki olej i do tego, sporo po nim zacząłem chudnąć. Schodzą z człowieka złogi, różne rzeczy co były w tobie gromadzone przez lata itp.. naprawdę polecam, bo szkoda nie użyawć czegoś, co jest łatwo dostępne i może wręcz odmienić życie na lepsze.

Re: Oleje..?

Ja akurat kupuję sobie nasiona chia olini w niskiej cenie i muszę powiedzieć, że odkąd je dodaje do różnych potraw to zauważyłam, że czuję się o wiele lepiej. Nie dość, że nie mam problemów ze swoim zdrowiem, jestem duzo odporniejsza to jeszcze mi przeszło sporo dolegliwości żołądkowych.. co naturalne to jednak najlepsze, a nie ciągle chemia i chemia..

Re: Oleje..?

Ja akurat kupiłam sobie olej kokosowy do włosów i używam go, żeby moje włosy były lepiej odżywione i stały się naturalniejsze i silniejsze. Od dawna wiem, że takie oleje naprawdę pomagają w licznych dolegliwościach i korzystnie jest je używać.. szczególnie jak ktoś cierpi na różne dolegliwości.

Re: Oleje..?

Takie naturalne suplementy, preparaty i specyfiki naprawdę potrafią czynić cuda.