Topic: Modne ciuchy polskiej produkcji, gdzie kupić?

Hejka dziewczyny. Mam pytanie tak jak w temacie. Jeżeli któraś z was zamawia takie rzeczy gdzieś w internecie to chętnie poznam te strony. W zamian wyślę kilka tych które mi się udało znaleźć już wcześniej smile

Re: Modne ciuchy polskiej produkcji, gdzie kupić?

Chyba jedyny sklep jaki mi przychodzi do głowy to 303 Avenue. Firma jest dość młoda ale posiada w swojej kolekcji bardzo fajne i modne wzory. W sam raz dla kogoś kto jest mocno obeznany w tym temacie i szuka czegoś wysokiej jakości.

Jeżeli można coś powiedzieć o polskiej modzie to na pewno to że jest całkiem inna niż reszta. Jeżeli chodzi o ten sklep to zamawiałam tam płaszcz jakiś czas temu i mam go już dość długo i jak na razie nic się z nim nie dzieje.

Wysyłam namiary na kilka sklepów które produkują rzeczy u nas w kraju. Fajna sprawa i fakt jest taki że jakość tych rzeczy jest o niebo lepsza niż to co oferują nam producenci z chin.

Niestety jakość niektórych rzecz zza granicy pozostawia wiele do życzenia i od jakiegoś czasu nawet tam nie zamawiam. Jeżeli mogę prosić te strony o których mówiłaś będę mega wdzięczna smile