Topic: Zamówienie kuchni pod konkretne potrzeby – opłaca się?

Kupiłem niedawno nowe mieszkanie, gdzie kuchnia jest malutka i dlatego mam problem ze znalezieniem mebli, które idealnie będą pasowały do tej przestrzeni. Tak mi chodzi teraz po głowie kuchnia na miarę Poznań widziałem ma kilka miejsc, gdzie można coś takiego zamówić i ceny są trochę wyższe, ale niby powinno być wygodniej. Macie z tym doświadczenia, warto to robić?

Re: Zamówienie kuchni pod konkretne potrzeby – opłaca się?

Nawet się nie zastanawiaj kolego! Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak zmienił się komfort pracy w mojej kuchni od momentu jak mam właśnie taką pod zamówienie, coś niesamowitego. Szybko zapomnisz, że wydałeś więcej big_smile Ja zamawiałam w Gdańsku laminowaną płytę meblową, mogłam ją dowolnie dopasować, do tego różne szuflady, wymiary, no masa tego była i mam kuchnię marzeń.

heh, mój mąż to sam zmontował takie meble, to dobry stolarz, tylo nie mamy odpowiedniech narzędzi. Zlecił cięcie płyt meblowych Lublin ma tu u nas wiele takich fajnych zakłdków, potem to ładnie podorabiał pod nasze potrzeby i mebelki jak malina.

czyli wychodzi na to, ze jednak warto wydać troszkę więcej na takie mebelki. Ja akurat nie mam talentu do drewna, wiec musze korzystać z usług innych fachowców, ale i tak dzięki wielkie za waszą pomoc.