Topic: Sposoby na uzdatnianie wody w domu – pomocy.

Mam wielką prośbę do wszystkich, którzy tu zagladają – znacie jakieś sposoby na uzdatnianie wody w domu? Mam problemy z wodą z kranu i kombinuję, jak by temu zaradzić. Może ktoś cos mi podpowie?

Re: Sposoby na uzdatnianie wody w domu – pomocy.

A myślałaś o kupnie filtrów na kran? Wiesz, są róznego rodzaju urządzonka, które zamontowac można nawet samemu i jakość wody zdecydowanie rośnie w górę. Mam w domu takie, nawet niedrogie.

A co się dzieje z wodą, skoro uważasz, że jest zła? Po czym to poznajesz?

No choćby po smaku – stała się bardzo niefajna i do tego jakby bardziej kolorowa – to znaczy woda jest przezroczysta, a jak naleję swojej kranówy do szklanki, to ona nagle ma kolor. Co to może być za dziadostwo?!

Na moje oko powinnaś zgłosic problem do spółdzielni, w której mieszkasz, w końcu płacisz za różne rzeczy, to wodę powinnaś mieć dobrą, nie? Nie odpuszczaj, załóż sobie faktycznie coś na kran (filtr), ale idź ze skargą, niech sprawdzą.

Dobry wieczór wszystkim, widzę, że rozmawiacie o uzdatnianiu wody – a ja z podobnym problemem: czy znacie może firmę Woda w Domu? Pytam, bo interesuje mnie regeneracja studni w ich wykonaniu, a wiem, że oni działają kompleksowo i uzdatniają też wodę. Czy ktoś z was może sprawdził te firmę u siebie? Wiecie coś o niej?

A może oni by mi coś pomogli z tą moja wodą??

Pewnie tak – ale warto też zgłosić administracji budynku, że coś nie gra z twoją instalacją (być może)! Niech sprawdzą! Swoją drogą – nazwa firmy nic mi nie mówi, ale jak sprawdziłem w necie – działają od dawna i faktycznie kompleksowo – to raczej są profesjonaliści. smile