Topic: Narożnik do salonu

Witam. Szukam strony gdzie kupię narożnik bez funkcji spania, żeby mi się nic nie rozjeżdżało ani nie trzeba było się z tym męczyć przy przenoszeniu na drugą stronę pokoju wink Coś ktoś?

Re: Narożnik do salonu

Ja myślę, że takie z funkcją spania też znajdziesz żeby ci się nie rozjeżdżały tongue Nie wiem czy u znajomych trafiłes na jakiś słaby model, czy tak sobie wymysliłeś, że ma być bez funkcji spania, żeby znajomych w razie czego zapewnić, że nie masz dla nich miejsca tongue (nie chciałam cię urazić w żadne sposób!)

Masz rację, chyba trafiłem na zły model u znajomych. Bo dziś wybrałem się do stacjonarnego i wypróbowałem kilka takich narożnikówi wydają się być ok. W każdym razie jakieś sklepy internetowe do polecenia?

Nie wiem czy  dobrze ci to wkleję, ale ja kupowałam tutaj sofy blackcatdesign.com.pl/c/1582/sofy-ze-sciaganym-pokrowcem.html i wysyłka szybka i bezpieczna i telefonicznie się dowiedziałam tego czego chciałam, więc zobacz sobie może coś ci się spodoba.

Tego sklepu nie znałam, też z ciekawości poprzeglądam smile

Dzięki za linka, coś mi wpadło w oko, ale teraz jak pooglądałem stacjonalnie to nie wiem czy nie zamienie tego narożnika na zwykłą sofę z fotelem. Muszę przekalkulować czy to będzie dobre rozwiązanie jeśli chodzi o miejsce w moim nie za wielkim salonie.

No to chyba z miejscem lepiej się zdecydować na narożnik. Wiem, bo sam zmieniałem z foteli i sofy na taki i teraz o wiele więcej miejsca mam.