Topic: Lepsze wyniki strzelania

Interesuje się strzelectwem od dobrych kilku lat. Od trzech miesięcy zaczęłam trenować strzelanie w praktyce. Na razie robię to wykorzystując repliki broni, napędzane pneumatycznie lub elektrycznie. Później może spróbuję z ostrzejszą bronią. Niestety moje wyniki nie są w tej chwili zadowalające i chciałabym wspomóc moją celność. Jakie przyrządy polecacie, aby wyniki strzelania były lepsze?

Re: Lepsze wyniki strzelania

Zanim dojdziesz do przyrządów strzelniczych to poczytaj trochę o tym, jakie powinno przyjmować sie pozycje w strzelaniu, ewentualnie jak trzymać broń. To według mnie jest punkt wyjścia. Poradź się jakiegoś specjalisty, spytaj na strzelnicy czy nie mają jakiś kursów dla początkujących. To powinno pomóc w pierwszy etapie nauki.

Ja sądzę, że można nauczyć się samemu strzelać, jeśli tylko są chęci i zapał do wytężonej pracy. Liczy się trening, trening i jeszcze raz trening. Bez tego nie będzie rezultatów.

Jako stała bywalczyni strzelnic sportowych polecam ci celowniki laserowe na przykład te dostępne na stronie taniemilitaria.pl/pl,kategoria,celowniki-laserowe,1001,3,134,137,147,1,name,asc.html. Za niewielkie pieniądze możesz znacznie poprawić swoje osiągnięcia. Panowie nie zapominajcie, że koleżanka nie startuje w zawodach, a chce po prostu celnie strzelać.

Ja też długo próbowałam walczyć ze swoją postawą przy strzelaniu, ale w końcu zdecydowałam się wspomóc trochę techniką. Jeśli chcesz tylko strzelać amatorsko, to nie masz się co zastanawiać, bo celowniki laserowe są najlepsze. Przydadzą się zarówno w strzelaniu z broni krótkiej, jak i długiej.