Topic: Nie wiem, co wybrać

Hej wszystkim! Niedawno obchodziłam trzydzieste urodziny. Wśród moich znajomych jest taki zwyczaj, że jak ktoś z nas obchodzi okrągłe urodziny (tak jak ja), to robimy huczne pryzjęcie i świętujemy. Jeszcze jakby było co.. Ja na przykład się nie cieszę, że już mam trzydziestkę na karku – wolałabym być całe życie rześką dwudziestką tongue. No ale, to swoją drogą. Moi znajomi pozwolili mi wybrać jakieś miejsce w Polsce lub okolicach, gdzie wyślą mnie na wakacje. To świetny pomysł i jestem im za to bardzo wdzięczna. Tylko co wybrać?

Re: Nie wiem, co wybrać

Masz wspaniałych przyjaciół. Naprawdę, wielkie szczęście. Korzystaj. Choć przyznam, że ja sama nie wiem co bym wybrała.  Byłoby mi dziwnie z myślą, ze to nie ja płacę za wycieczkę. Więc może wybierz coś stosunkowo taniego. Zależy, czego oczekujesz od tego urlopu?

Przede wszystkim chcę odpocząć. Miałam dużo stresu w pracy, ale też związanego z moją córeczką. Wiadomo, że wychowanie małego dziecka jest męczące i trzeba czasami się odprężyć. Tego właśnie oczekuję. Żeby odpocząć, pobyć sama ze sobą, nabrać sił. Męża zostawię w domu z dzieckiem, zaś sama pojadę się rozerwać na weekend smile. Czasami mi się należy. Tylko wciąż jestem niezdecydowana, jeżeli chodzi o miejsce mojego pobytu. Nikt ze znajomych nie chce mi doradzić, bo mówią że jest to moja decyzja. Dlatego w takich sytuacjach polegam na forumowiczach!

No dobra, a zerknij tutaj: brzezina-agroturystyka.pl/agroturystyka/. Myślę, że agroturystyka spełni wszystkie oczekiwania. Zarówno odpoczniesz, wyciszysz się, jak i będziesz miała świetne widoki. Wieś -  jak sama wiesz – ma w sobie coś takiego, co sprawia, że chce się tam zostać dłużej. Ponadto ceny też na pewno nie są wygórowane. Jest to świetna opcja.

Turystyka wiejska to znakomity pomysł. Sam korzystam z tej formy wypoczynku i zawsze wracam z urlopu jak nowonarodzony. Mam nawet ulubione miejsce, może stanie też się Twoim ulubionym: brzezina-agroturystyka.pl/wczasy-nad-jeziorem/.  Urlop tutaj zawsze dodaje mi mnóstwo siły i potem z radością wracam do pracy. Mam świeży umysł pełen pomysłów tongue. I zawsze dobry humor.

Albo ośrodek wypoczynkowy Brzezina - Agroturystyka Kujawy to odpowiednie miejsce w sam raz na taki urlop. Byłem, polecam.  Zwłaszcza, jak masz stresującą pracę i czujesz, że po prostu Musisz odpocząć.