Topic: Opóźnianie wytrysku, jakieś sprawdzone metody

Hej dziewczyny, wraz z chłopakiem mamy taki problem, właściwie to on ma, że wytrysk następuje bardzo szybko, bez znaczenia czy jest to tylko gra wstępna czy stosunek, efekt jest taki sam. Zna któras z was jakiejs specjalne metody?

Re: Opóźnianie wytrysku, jakieś sprawdzone metody

Pytanie jak opóźnić wytrysk tak często pojawia się w sieci, że czasem mam wątpliwości czy wgl istnieje jakiś sprawdzony sposób. Znajoma kiedyś mówiła coś o jakiejś tabletce, chyba orgasm control. Może wypowie się ktoś kto zna lepiej ten problem.

No niestety, jedni mogą inni nie mogą, może czas zmienić faceta na kogoś bardziej dojrzałego!

Pf, co to w ogóle za odpowiedź, chyba nigdy nikogo naprawdę nie kochałaś skoro gadasz takie głupoty, istnieją chyba jakieś środki na opóźnianie wytrysku i można się nawet takiego problemu pozbyć??

Nie przejmuj się, z tego co widzę to koleżanka lubi sobie powypisywać zbędne odpowiedzi. Spróbujcie tabletek, z tego co słyszałam, jeżeli już coś może pomóc to najprędzej to. Osobiście odradza używania żeli albo czegoś podobnego bo po prostu seks już nie będzie taki fajny.

Wypowiem się jako jedyny facet w temacie. Faktycznie warto spróbować tabletek, ja też miałem podobny problem, zaczołem brać tabletki, dopiero po 2 tygodniach, kiedy już myślałem że nie będzie żadnych efektów nagle mogłem dłużej. Ale nie o 2-3 minuty, stosunek wydłużył się o jakieś 10 minut. W moim przypadku to była ogromna różnica.

Dziękuję wam za odpowiedzi, spróbuję dostosować się do rad i może kupię chłopakowi tabletki. Nie chciała bym go speszyć więc muszę wymyślić jakiś fajny sposób, może zamienię tabletki z opakowaniem na magnes ;P