Topic: Odmiana działki w prawdziwy zieleniec

Wiele osób odmienia działki w prawdziwe zieleńce. O takiej zieleni marzyła moja narzeczona. Żyliśmy w wieżowcu i niestety Marysia hodowała tylko doniczkowce. Jakiegoś dnia wymyśliłem, że zakupię małą działkę i stworzymy tam ogród. Błyskawicznie załatwiłem sprawę. Zacząłem wypatrywać firmy, która mogła ogarnąć ogród, lecz pewnego dnia przechodząc ulicą otrzymałem kolorową ulotkę zatytułowaną pielęgnacja zieleni Poznań. Tak trafiłem na spółkę, która trudniła się projektowaniem nowoczesnych ogrodów w Poznaniu. W ciągu trzech tygodni ogród był wykonany. Ależ moja ukochana była zachwycona. wink

Re: Odmiana działki w prawdziwy zieleniec

Jest dużo pomysłów na urządzenie działek. Sama jestem fanką zieleni. Półtora roku temu kupiłam sobie niedużą działkę na terenie Poznania. Wpierw miała być jałowa, jednak później pomyślałam, że ogród będzie tu świetnym rozwiązaniem. Wystarczyło, że napisałam w Bing hasła ogród japoński Poznań, a takim sposobem trafiłam na pewną stronę internetową ogrodycedrus.pl/oferta/projektowanie/, której posiadaczem była firma ogrodowa. Od razu do nich zadzwoniłam i powiedziałam o sprawie. Powiem, że w ciągu miesiąca stworzyli mi piękny ogród. Byłam usatysfakcjonowana.

Re: Odmiana działki w prawdziwy zieleniec

Aktualnie odszukamy sporo rozwiązań na urządzenie naszych trawników. Ja od kilku lat posiadam mini-sad i jestem zadowolona. Niedawno w necie pod hasłami nawadnianie ogrodów Poznań znalazłam super firmę, która zajmuje się nawadnianiem ogrodu. Na dodatek ostatnio moja przyjaciółka potrzebowała inwentaryzacji dendrologicznych z ekspertyzą. Okazało się, że moja firma także to oferuje. Od razu dałam Kamili numer telefonu, a ona resztę już rozwiązała. Jestem zachwycona z tego, że mój ogród jest piękny i mam sposobność w nim wypoczywać. smile