Topic: Lepszy sklep sportowy stacjonarny czy internetowy?

jak w temacie. Gdzie lubicie kupować buty i dlaczego? Wolicie zakupy online czy raczej te w sklepach stacjonarnych, gdzie zaczynacie od mierzenia produktów na własnej stopie, tak realnie? Zachęcam do rozmowy.;) Potem podzielę się swoimi przemyśleniami.

Re: Lepszy sklep sportowy stacjonarny czy internetowy?

ja zdecydowanie wolę kupować w Internecie. Może trochę dlatego, że blisko siebie nie mam żadnego dobrego sklepu sportowego i musiałabym jechać do dużego miasta, co jest mi trochę nie na rękę. Poza tym wydaje mi się, że w sieci jest większy wybór produktów.

Ja kupuję w tym sklepie internetowym: https://ctxsport.com/ i choć na początku nie byłem pewny, teraz naprawdę wolę zakupy online. Jest o wiele szybciej i wygodniej. Poza tym z tego co zauważyłem ten sklep sportowy ma tańsze produkty, można złapać naprawdę sensowną okazję cenową. Jeśli jest taniej i szybciej to jestem jak najbardziej za.:)

ja ostatnio kupowałam buty Nike Air Max i w sumie przekonałam się do zakupów przez Internet. Zamówiłam online, najpierw dlatego, że po prostu nie miałam czasu na chodzenie po sklepach… a potem okazało się, że w sumie w sklepach internetowych bywają naprawdę lepsze katalogi i tańsze produkty. Jedyne co, to trzeba brać dobry rozmiar. Ale Nike Air Max, jak i inne modele, ma dość dobrze opisaną tabelę i instrukcję mierzenia.

właśnie, a czy brak realnego produktu przy wyborze wam nie przeszkadza? Ja się trochę jeszcze czuję nieswojo. Mam wrażenie, że w normalnym sklepie biorę do ręki i wiem, co kupuję. A tak online to trochę w ciemno.

nie mam takiego wrażenia… ba, wiele razy jak kupowałam w sklepie stacjonarnym to nawet źle wyczułam rozmiar i potem mi nie pasowały. A przy zakupach online jadę z linijką i mam sto procent pewności. big_smile

teraz to się już wszystko praktycznie kupuje przez Internet, buty i ubrania też.;)

mi zamówienia online zajmują mniej czasu i to lubię, naprawdę nie znoszę chodzenia po sklepach. Wolę w kilka minut zamówić, co trzeba i wtedy jest ok.

może to się trochę zmienia w miarę doświadczeń. Im więcej kupowania w Internecie, tym mniej ludzie mają obaw i tym chętniej to robią.