Topic: Chcę znaleźć gu10 cob.

Dzień doberek wszystkim aktywnym i nie aktywnym forowiczomhaha, taki niezbyt śmieszny żarcik ode mnie na początek wiecie jak to się mówi tak na dobry początek na przełamanie lodów haha, których mam nadzieję nie macie bo ja nie mam, a przechodząc już do sedna, do tego dlaczego dzisiaj zawracam wam tutaj gitarę i o coś pytamk, poszukuję żarówek z typu gu10 cob, bo słyszałam o nich same pochlebne opinie i komentarze i  chciałam się upewnić no i ewentualnie dowiedzieć więcej na temat tych żarówek i tego czy są one warte swojej ceny no i też tak zupełnie normalnie czym są wogule warte zakupu czy są jakies inne lepsze wersje tego typu żaróweczek, liczę na waszą pomoc.

Re: Chcę znaleźć gu10 cob.

Hejka naklejka, chciałam zakupić zwykłą energooszczędną żaróweczkę, ale teraz pojawiło mi się nowe zapytanie na forum więc otworzyłam no i teraz, to mam dylemat, gdyż kompletnie nie mam pojęcia czy skusić się na tą zaproponowaną tutaj czy może lepiej zakupić tę o, której myślałam od początku chętnie poobserwuje ja się ta dyskusja dalej potoczy.

Haha no własnie o, to mi generalnie chodzi, że nie wiem czy się opłaca dopłacić za taką czy to tylko taki chwyt reklamowy więc no rozumiem tego typu wątpliwości bo sama je mam.

Cześć wam, otóż muszę wam powiedzieć, że moim zdaniem nie jest, to tylk,i wyłącznie chwyt reklamowy uważam, że są one naprawdę warte zakupu są po prostu innowacyjne ja posiadam teraz już w całym domy te z modelu gu10 cob,a konkretniej z tego sklepu: https://www.ultra-elektro.pl/139-cob-gu10 ,który również wam polecam i są po prostu rewelacyjne myślę, że nie musze użyć innych słów żeby to podkreślić nasze rachunki spadły, a żarówki pięknie świecą czego tu chcieć więcej nie ma czego smile

Powiem, że mnie osobiście przekonałaś za momencik obyczaje sobie stronę internetową tego sklepu i zamówię smile

To się w takim razie cieszę, że jakoś pomogłam.

A ja mam jeszcze pytanie czym konkretniej różnią się one od zwykłych ledowych chociażby jeden jakiś przykład.

Są ultra nowoczesne ich budowa oparta jest na diodach ledowych dzięki, którym posiadają dużo lepszą skuteczność świetlną wiecej przeczytasz na ich stronie smile