Topic: Czy można kupić olej MCT w aptece?

Cześć. Z tego co się dowiedziałem, dla osób aktywnych fizycznie, którym zależy m.in. na redukcji masy ciała, dobrym produktem jest olej MCT. Czy orientujecie się, czy olej ten można kupić w aptece?

Re: Czy można kupić olej MCT w aptece?

Nigdy dotąd nie słyszałem o takim oleju. Co w ogóle oznacza ten tajemniczy skrót MCT?

Z tego co wiem, skrót MCT oznacza średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe pochodzenia roślinnego. Kiedyś kupowałem ten olej w sklepie z odżywkami dla sportowców, ale obecnie nie jest tam dostępny.

Wydaje mi się, ze dobrym źródlem tych kwasów jest olej kokosowy. Ja używam nierafinowanego, bo sądzę, że jest zdrowszy niż rafinowany. Taki olej można kupić w dobrych aptekach i sklepach ze zdrową żywnością.

A ja znalazłem pochodzący od uznanego producenta olej MCT w aptece internetowej, która oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów dla sportowców w korzystnych cenach. Pod linkiem aptekamini.pl/olimp-olej-mct-400ml.html znajdziecie więcej informacji na temat tego oleju. Za pośrednictwem tej strony można też szybko go zamówić. Jeśli jest obecnie dostępny, to powinniście otrzymać go w krótkim czasie za pośrednictwem kuriera.

Dzięki za odpowiedź. Właśnie o taki olej mi chodziło. Ja na pewno skorzystam z tej oferty, tym bardziej, że cena tego oleju w tej aptece jest bardzo atrakcyjna. Być może znajdę tam też inne interesujące mnie produkty dla sportowców, jak: białka, aminokwasy i witaminy.

W rekomendowanej przeze mnie Aptece MINI nie brakuje sprawdzonych i skutecznych białek, protein oraz aminokwasów w różnych smakach do wyboru. Jest tam też duży wybór witamin i minerałów pochodzących od znanych i cenionych firm.