Topic: Fototapeta z kwiatami - gdzie taką kupię?

Szukam specyficznej tapety, bo jest to tapeta w kwiaty i nigdzie nie mogę takiej dostać. Wszędzie jakieś cienkie paski, które powtarzają się i tylko tyle, a mi zależy na tym, żeby to był całościowy projekt na całą ścianę, który bez problemu pójdzie też przykleić samemu. Już kiedyś tapetę przyklejałam, więc jeśli chodzi o klejenie to dla mnie żaden problem, tylko żebym miała co przyklejać...

Re: Fototapeta z kwiatami - gdzie taką kupię?

Tapeta z kwiatami, to widzę, żę taki temat wiosenny bardziej Cię interesuje smile)) Ale jak u nas ciągle tak szaro i smutno, to i tapeta z kwiatami będzie ratunkiem w tych trudniejszych dniach. A tak na poważnie to z tego co wiem, to w sklepie KM Studio takie tapety można kupić i to w ogromnej ilości. Rodzajów kwiatów jest mnóśtwo i na pewno, któryś wpadnie Ci w oko.

O coś takiego mi właśnie chodziło smile))

Witajcie dziewczyny, widzę, że się trochę spóźniłam z informacją, ale właśnie tutaj http://naklejkomania.eu/98-fototapety-kwiaty jest szeroka paleta tych tapet. O jednej rzeczy muszę wspomnieć, bo nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że tutaj fototapety są robione na bazie bezpiecznych farb, które nie pachną w specyficzny sposób, jak to ma miejsc w przypadku tańszych produktów. Wiele osób kupuje tutaj fototapety kwiaty to jeden z najpopularniejszych motywów.

Żona ostatnio wspominała, że za mało kwiatów jej kupuje, może jak taką tapetę dostanie to zmieni zdanie...

Dobry sposób...

No myślę panowie, że jak tak podejdziecie do tematu to tylko sobie pogorszycie...Fototapeta jak najbardziej, ale o prawdziwych kwiatach to lepiej nie zapominać smile))