Topic: Poszukuję jakiś fajnych zabawek do łóżeczka dla dziecka.

Hejka naklejka kochani, a więc wreszcie się nam udało mam na myśli oczywiście siebie i swojego mężą i nauczyliśmy naszą małą córeczkę spania sama w łóżeczku zamiast z nami w łóżku jak to było do tej pory. Przedtem z uwagi na, to, że w tym łóżeczku leżała może kilka razy nie kupiliśmy jej do niego żadnych zabawek jak na przykład karuzeli czy tym podobnych. Może ktoś z was czego jestem pewna miał już okazję wyposażać łóżeczko swojej pociechy w jakieś bezpieczne zabawki jeśli tak to bardzo proszę was o radę gdzie takie dostać i jak je wybrać?

Re: Poszukuję jakiś fajnych zabawek do łóżeczka dla dziecka.

Cześć, myślę, że jeśli chodzi o zabawki dla niemowląt, to najważniejsze jest, aby rozwijały one trzy podstawowe zmysły takie jak wzrok, słuch oraz dotyk. Moim zdaniem z tego co wiem o dzieciach, to niemowlęta najchętniej patrzą na  żywe bardzo kontrastowe kolory z tąd najlepiej żeby zabawki były włąśnie w tego typu odcieniach.

Oki dziękuję ci niezmiernie za tę sugestię, a miałaś może okazję gdzieś kupować i mogłabyś mi to miejsce w takim wypadku zarekomendować?

Byłabym zapomniała oczywiście, że ma swój ulubiony sklep z zabawkami do łóżeczka dla niemowląt już ci tutaj podaje linka do stronki internetowej: https://wyprawkowy.pl/zabawki-do-lozeczka-206 ja osobiście byłam bardzo zadowolona z zakupów, których dokonałam w tymże sklepie także mogę ci z czystym sumieniem go polecić.

Cześć wam, chciałam się tylko wtrącić na moment żeby zapytać czy jest możliwe żebym dostała w tym sklepie do, którego dałaś linka jakieś karuzele takie nad łóżko i moje drugie pytanie czy dostałąbym tam coś dla mojego 2 latka do zabawy też?

Tak właśnie tego linka co wysłałam kilka postów wyżej, to właśnie masz do karuzeli i tego typu cudów dla niemowlaków kochana smile a co do 2 latka to tam masz zakładkę w której wybierasz zabawki i tam powinny pokazać ci się wiek do wybrania.

gdzie ma siedzibę ten sklep?

W Brzezinie o ile się nie mylę wszytsko dokładnie możesz sprawdzić na ich stronie.