Topic: Sprawdzona firma specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Cześć wszystkim. Od paru lat prowadzę własny biznes ale dopiero niedawno zainteresowałem się szerszą reklamą w internecie. Tu pojawia się pytanie którą firmę do pozycjonowania mojej strony wybrać? Proszę o polecenie czegoś w dobrym stosunku jakości do ceny bo nie chcę przepłacić ale jednocześnie oczekuję naprawdę skutecznej reklamy.

Re: Sprawdzona firma specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

A nie próbowałeś coś sam na własną rękę? Może nie będzie spektakularnego efektu jaki mają profesjonalne firmy ale za darmo.

Odpada bo się na tym nie znam i nie mam czasu żeby się w to bawic. Zostanę przy pomysle z firma.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to na twoim miejscu decydowałabym się na tę firmę: https://www.grupa-tense.pl/. Po pierwsze i w sumie najwazniejsze są niedrodzy, a zwiększony ruch na stronie i większe zyski masz gwarantowane. Polecił mi znajomy który głównie działa w internecie. Jego firma po 3 miesiącach zwiększyła obroty do tego stopnia że musiał zatrudnić nowych ludzi do obsugi zamówień i kontaktu z klientami. U mnie wszystko jest na dobrej drodze żeby też tak było.

Wielkie dzięki za link do firmy smile. 3 miesiące to bardzo krótko, byloby super gdyby u mnie też tak wyszło.