Topic: Szukam dobrego adwokata od rozwodów w Warszawie

Szukam naprawdę dobrego adwokata od rozwodów w Warszawie. ZAlezy mi na tym, żeby to była solidna osoba, która zna się na rzeczy. Kogoś możecie mi polecić?

Re: Szukam dobrego adwokata od rozwodów w Warszawie

Wszystko zalezy od tego jak skomplikowana jest sprawa i jeśli sprawa jest bardzo skomplikowana to jedyne rozwiązanie wziąć za adwokata kogos kto ma duze doświadczenie w tych kwestiach.

A może Adwokat Jarosław Błasiński? On zajmuje się sprawami rozwodowymi wszystkim co dotyczy podziałów majątku władzy rodzicielskiej. Ma spora praktyke ponad 15 lat wiec ma już troche tego doświadczenia. I wie jak się poruszac w polskim prawie na pewno.

No jak sprawdzałam to ten adwokat ma swoja strone tu http://prosterozwody.pl/rozwody-warszawa/ można się dowiedziec jak wyglada rozwod i na co się przygotowac . Z wnioskiem tez trzeba być ostroznym żeby nie zostal potraktowany jako wariactwo. Bo argumenty musza być solidne. A jednak dobry adwokat od rozwodów w Warszawie to jest cos bo chociaż uda się sprawniej załatwic rozwód a nie czekac 5 lat trzeba tongue

No mam nadzieje bo mi zalezy na czasie tongue nawet bardzo tongue