Topic: Jakie konstrukcje do sali zabaw są dostępne w sprzedaży?

Mamy w hali sportowej małą salkę zabaw i chcielibyśmy ją nieco powiększyć. Mam wrażenie, że ta, która już jest nieco się dzieciom znudziła. Przychodzą do nas na siłownię i na basen mamy z dziećmi, więc jakoś te maluchy musimy zająć. Pomożecie mi znaleźć coś odpowiedniego?

Re: Jakie konstrukcje do sali zabaw są dostępne w sprzedaży?

Świetny pomysł z tą salką. Dziecko nie zawsze może iść na basen i wtedy ja też muszę zrezygnować, a tak zostawiłabym malucha pod fachową opieką a sama spedziłabym czas pływając. U nas to raczej nie przejdzie, ale spróbuję komuś podsunąć taką myśl. Korzyść była by po obu stronach, bo więcej mam mogło by przychodzić.

Niedawno natknąłem się na pewną stronę na której było mnóstwo różnych konstrukcji do sali zabaw. Odszukałem adres strony w historii dla ciebie, oto ona: http://e-salezabaw.pl/c/8/konstrukcje-do-sal-zabaw.html. Sam patrzyłem na te zabawki jak urzeczony. W większości to sale tematyczne, na przykład kabina śmigłowca, podwodny świat czy budka z hot dogami, ale są też baseniki z kulkami, które dzieci uwielbiają smile.

Wspaniale, dziękuję bardzo. Ceny pewnie nie są niskie, ale to inwestycja, która szybko się zwróci.

Skoro to dla instytucji, to nie ma co patrzeć na cenę. Rozwój dzieci i spokój matek są przecież bezcenne. Jestem pewien, że jak dziecko wpadnie w wir zabawy to nawet nie zauważy, że mama się na trochę oddaliła.

Myślę, że masz rację. Jeszcze raz dziękuję.