Topic: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Witam drogie Panie!!! Zakładam ten atek, ponieważ szukam dobrych i stosunkowo niedrogich kosmetyków do twarzy. Co polecacie do pielęgnacji twarzy? Jakich kosmetyków używacie, z jakich jesteście zadowolone, po jakich widoczne są efekty? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi?

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Hej, hej. Ładtwiej będzie Ci doradzić, jesli powiesz jaką masz cerę. Ja mam na przyklad cere bardzo tłustą i szczerze mówiąc nie lubię kremować twarzy. Bardziej ją tonizuję niż nawilżam

Zdecydowanie mam skórę suchą, powiedziałabym że odwodnioną. Zawsze miałam problemy z suchą cerą i chciałabym o nią odpowiednio zadbać. Wiem, że sucha cera ma większe tendencje do zmarszczek, co mnie przeraża sad sad

Nie panikuj wink procesy starzenia można spowolnić odpowiednią dietą, piciem dużej ilości wody no i skorę wspomagać można odpowiednimi kosmetykami. Ja tez mam skórę suchą i odkąd zaczęłam o siebie dbać, zauważam poprawę kondycji mojej cery. To twarzy zaczęłam stosować kosmetyki bioderma hydrabio i jestem bardzo zadowlona. Są one przeznaczone do skóry odwodnionej i wymagającej silnego nawilżenia właśnie. Bardzo polecam.

Używam całej seii tych kosmetyków – płyn micelarny, nawilżający tonik i krem nawilżający. Jak dla mnie absolutny hit

Kosmetyki to jedno, ale warto tez zwrócić uwagę na wszelkie niedobory w organizmie, których nie uzupełni się działaniem z zewnątrz. Ja na przyklad zamówiłam sobie suplement diety olimp czyli zbior roznych witamin i minerałów. Po miesiącu stosowania widzę wyraźną poprawę kondycji mojej skory, wlosów... polecam zrobic sobie taka kurację raz na jakiś czas.