Topic: Praca opiekuna w Niemczech – gdzie znajdę najatrakcyjniejsze i bezpieczne oferty?

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, by jechać pracować jako opiekunka w Niemczech. Pracowałam przez pewien czas w jednym pensjonacie, czy raczej domu spokojnej starości, ale niestety… pracdawczyni nas strasznie wykorzystywała, więc rzuciłam to w diabły. Teraz patrzę po różnych stronach i zastanawiam się, gdzie znajdę najlepszą ofertę pracy opiekunki w Niemczech. Ktoś jest bardziej w tym temacie?

Re: Praca opiekuna w Niemczech – gdzie znajdę najatrakcyjniejsze i bezpieczne oferty?

Chcesz jechać do reichu robić na starych Niemców? Co to się porobiło w tym kraju…

Re: Praca opiekuna w Niemczech – gdzie znajdę najatrakcyjniejsze i bezpieczne oferty?

Praca jak każda inna i nie widzę w niej niczego złego. A co? Niemiec to niby ktoś gorszy? To taki człowiek, jak ja, czy Ty, tylko miał okazję urodzić się w innym kraju z innych rodziców.A że dodatkowo płacą dobrze za taką opiekę, to wiesz… pieniądz to pieniądz.

Tym bardziej, że nie da się ukryć, ze to zupełnie ładny pieniądz. Problem w tym, że zazwyczaj szukają opiekunek, nie opiekunów hmm

Jakoś przy kobiecie mniej wstydu jest, chyba głównie o to chodzi. A też i my mamy lepiej rozwinięty instynkt opiekuńczy, niż mężczyźni.

Ja doradzam Ci tę stronę: http://laxocare.pl/oferty-pracy/. Masz tu szeroki wybór ofer pracy dla opiekunek w Niemczech. Przy każdej ofercie masz wyszczególnione warunki i oczekiwania wobec kandydata, dodatkowo oczywiście jakie masz beneficja z tytułu zawarcia umowy z tą agencją. Wszystko przejrzyste i transparentne, dodatkowo w razie czego, jak już jesteś na miejscu i masz jakiś problem, to możesz się kontaktować z konsultantem firmy.

Fajne jest to, że są opisane mniej więcej zachowania osób, do której by się jechało.

To prawda, tutaj nie masz wyjazdu w ciemno, tylko wiesz, z kim będziesz pracować i na co się nastawiać.