Topic: Gdzie oferują w Warszawie apartamenty do wynajęcia?

W przyszłym miesiącu będę jechał na szkolenie do Warszawy. Czekają mnie długie posiedzenia i wiem, że będę zmęczony. Szukam więc niedrogiego wygodnego pokoju najlepiej w centrum, żebym nie musiał się tłuc autobusem czy metrem. Możecie mi coś polecić?

Re: Gdzie oferują w Warszawie apartamenty do wynajęcia?

Odwieczny problem, firma płaci, ale patrzy, żeby było jak najtaniej. Na długo jedziesz?

Na tydzień, i wiem, że szkolenia będą intensywne i dlatego szukam czegoś co pozwoli mi się szybko zrelaksować.

Ja bym ci poleciła apartamenty w Warszawie wynajem na dni w twoim przypadku byłby dość tani. Spójrz tutaj: http://mishmashhostel.com/cennik-apartamentow-na-doby/. Sama korzystałam z ich usług w tym roku i za dłuższy pobyt dostałam całkiem pokaźny rabat. Dostałam przytulny pokój z prywatną łazienką i mimo, że to centrum to było cichutko, bo okna wychodziły na dziedziniec. Ponad to pokój był wyposażony w aneks kuchenny z lodówko-zamrażarką i dostęp do Internetu.

Brzmi obiecująco. Czyli, że mógłbym sobie sam przygotowywać śniadania i kolacje zamiast się gdzieś szwędać.

Super, ze tu trafiłem. Ja się wybieram na kilka dni z rodziną do stolicy po prostu pozwiedzać. Już dawno im to obiecałem. Tylko że nas jest piątka i przydałby się jakiś większy pokój.

Skoro waszym celem jest kilkudniowe zwiedzanie Warszawy apartamenty do wynajęcia znajdziecie również tu: http://mishmashhostel.com/blog/rooms_type/apartamenty/, są tu nawet pokoje siedmioosobowe o wysokim standardzie, także z kuchnią, łazienką i dużą szafą. Ceny są naprawdę konkurencyjne smile

Jak to dobrze czasami zajrzeć do neta smile. Zaraz pooglądam i wybierzemy coś z żoną.