Topic: Chcę w Warszawie wynająć auto luksusowe – jaką wypożyczalnię polecicie?

Niedługo nasz ślub, a moja Panna Młoda zasługuje na to, by ją wozić w ten dzień najlepszym samochodem smile Najlepszym wyjściem w tej chwili byłoby wypożyczenie po prostu jakiegoś samochodu. Za kółkiem będzie siedzieć brat, więc bez kierowcy myślę najlepiej. Polecicie jakąś wypożyczalnię, która nie zedrze z nowożeńców? A, i jak zaznaczyłem, chodzi mi o samochody luksusowe.

Re: Chcę w Warszawie wynająć auto luksusowe – jaką wypożyczalnię polecicie?

Żeby od tych luksusów Wam się w głowie nie przewróciło tongue

To potencjalnie tylko jeden taki dzień w życiu, niech sobie młodzi poszaleją smile Fajną ofertę takich aut ma firma Just-Rent.com.pl. Mój kolega też jak brał ślub to się do nich zwrócił. Okazuje się, że mają specjalną ofertę na takie okazje smile

O to chętnie sobie przejrzę te ich propozycje smile A generalnie to jakie mają samochody?

Więc z tego co wiem, to Mercedesy, nawet jakiś Aston Martin, Audi i Porsche.

Kolega na górze dobrze prawi, że warto skorzystać z tej wypożyczalni smile Potrzebowałam też kiedyś wynająć w Warszawie luksusowe auto, wtedy koleżanka z pracy podesłała mi link do tej strony: http://just-rent.com.pl/grupa-premium/. Masz tam konkretne modele, a także parametry, część z nich, jak widzisz, są na kontakt telefoniczny.

Widzę właśnie. W sumie ta S Klasa Benza zawsze się nam podobała smile

To widzisz, masz już swój typ. Ja zdradzę, że brałam Porsche i byłam bardzo zadowolona z oferty, jaką mi przedstawili wink

Kurczę, no fakt… nęci smile