Topic: Praca licencjacka przede mną, a ja nie wiem jak się do niej zabrać. Pomoże ktoś?

Po reorganizacji w mojej firmie zawisło nade mną widmo zwolnienia jeśli nie uzupełnię wykształcenia. Poszłam więc na studia zaoczne, mając dwójkę dzieci i męża za granicą. Jakoś ciągnę ale boję się, że nie napiszę licencjatu. Po prostu brak mi czasu. Najchętniej zleciłabym to komuś, tylko komu?

Re: Praca licencjacka przede mną, a ja nie wiem jak się do niej zabrać. Pomoże ktoś?

Naprawdę nie dasz rady? Przecież to nic wielkiego, na ogół trzy rozdziały. Jak się weźmiesz to napiszesz.

Re: Praca licencjacka przede mną, a ja nie wiem jak się do niej zabrać. Pomoże ktoś?

No właśnie, jak się wezmę. Problem w tym, że nawet nie wiem, jak się za nią wziąć. Mam tam jakiś plan, ale nie podoba się promotorowi, za bardzo pomocny też nie jest.

Każda praca, czy to praca licencjacka czy magisterska wymaga wysiłku i czasu. Myślę, że powinnaś się zgłosić tu: http://twojredaktor.pl/praca-licencjacka, a oni juz cię poprowadzą. Wystarczy, że podasz temat pracy i szczegółowe wymagania promotora, wybierzesz redaktora pracy i już.

I myślisz, że zrobią to dobrze i nie będę potem oskarżona o plagiat?

Ja nie myślę, ja wiem. Dostaniesz test antyplagiatowy na koniec razem z pracą. Będziesz miała stały kontakt ze swoim redaktorem, który będzie spełnial wszystkie wymogi promotora.

No to nawet się nie zastanawiam. Dzięki! smile