Topic: Szukam ciekawego sklepu internetowego z seksowną bielizną damską

Lubię jak mój facet dostaje jakas niespodzianke od czasu do czasu. No i tak sobie wymyśliłam, żeby kupic mega seksowną bieliznę i ją ubrać dla niego. Macie jakis ciekawy sklep z taką bielizną?

Re: Szukam ciekawego sklepu internetowego z seksowną bielizną damską

Faceci lubia jak my kobiety dobrze wygladamy bo to ich podnieca tym bardziej ze oni sa wzrokowcami wiec w sumie oczywiste jest na czym się skupiajo.

Każdy związek jest inny i seksowna bielizna może byc przydatna jak jest gra wstepna to jasne. Ja zawsze staram się aby materiał był nieco prześwitujący kiedy zamierzam się kochac z moim facetem. a on to uwielbia : ) Tylko trzeba dobrze dobrac kroj do siebie żeby nie wygladac jak baleron tongue heh

A cos tego typu widziałas http://www.twoja-fantazja.pl/? To jest sklep erotyczny no i możesz tu cos sobie poszukac. A na randkę będzie jak znalazł ładna seksowna bielizna damska sklep internetowy zreszta da ci oszczędność czasu i pieniędzy straconych na dojazd. Tutaj masz prawie przezroczyste koszulki komplety ale też ubrania BSDM jak lubisz. Widzialam tam u nich majtki z lateksu które maja na tyłku coś jakby gorset. Super wyglądają ale na razie chyba zaczekam żeby nie zamawiac tylko jednej rzeczy.

To jak wyglada kobieta jest dla mężczyzny wazne. Ale dobry facet tez dba o kobiete w seksie i nie tylko o siebie.

Ale bywaja egoiści tego się jednak nieda rady przewidzieć. Dopiero po czasie to widac. Ale ja uwazam ze wspolne zakupy w sklepie erotycznym tez mogą być fajne choc mój facet na początku miał male opory tongue