Topic: Gdzie najlepiej kupić żaluzje drewniane w Poznaniu?

Wtajcie! Tak jak w temacie – gdzie kupię w poznaniu drewniane żaluzje do domu? Chciałabym niedrogie, ale wiadomo, żeby jakoś też była ok smile Bede wdzieczna za podpowiedzi co do sklepów.

Re: Gdzie najlepiej kupić żaluzje drewniane w Poznaniu?

Witaj, moje żaluzje robione były na zamówienie u takiego a la majsterka. Polecam takie rozwiązanie, bo nie przepłaciłam i wszystko miałam tak, jak sobie tego życzyłam wink

no niestety nie znam nikogo takiego, poza tym chyba wolę zakupić żaluzje u jakiegoś sprawdzonego producenta.

hej, hej. Ja bym żaluzji drewnianych chyba nie założyła... fajnie wyglądają, ale bałabym się, że kurz i wszelkie zabrudzenia będzie od razu widać.... Poza tym widać, czy nie widać i tak co jakis czas trzeba je przecierać smatką, bo na pewno kurz będzie się zbierał..

Witajcie. Mi się bardzo podobają i przecieranie raz w tygodniu nie stanowi dla mnie wielkiego problemu, naprawdę wink te rolety dzien-noc tez sa bardzo fajne

A mi się właśnie wydaje, że z materiałowymi by było gorzej w kwestii utrzymania czystości. Matriał trzeba prać itp... Właśnie też szukam żaluzji drewnianych w Poznaniu, wciąż przeglądam oferty, mam już kilka na oku ale najlepiej chyba wypada oferta tego sklepu:  https://sundeco.com.pl/. Chyba się zdecyduję big_smile Pozdrawiam!!!