Topic: Dobrze wykonane i niedrogie dyplomy dla pierwszoklasistów?

Witam. Kto z forumowiczów orientuje się gdzie można zamówić dobrze wykonane i niedrogie dyplomy dla pierwszoklasistów? Proszę o poważne podejście do tematu za co z góry dziękuję i pozdrawiam.

Re: Dobrze wykonane i niedrogie dyplomy dla pierwszoklasistów?

Najprostszy sposób to iśc do szkoły, zdać i dostać dyplom. Jak dowiem się coś wiecej to dam znać.

A szkoły skąd biorą dyplomy geniuszu? Najlepiej bedzie zamówić coś na http://www.bialyatrament.pl/pl/uko%C5%84czenia-klas-i-v bo firma ma bardzo dobrą renomę i słynie z solidnej jakości i współpracy z poważnymi instytucjami. Dyplom dla pierwszoklasisty to kwestia paru groszy a jakość jest zdecydowanie lepsza niż w podobnych sklepach. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że pomogłam.

Dzięki, modele na stronce są bardzo fajne, ale czy robią może na zamówienie?

A tego to ci nie powiem bo nie mam pojecia. Zadzwoń do nich albo napisz, to powinni ci wszystko powiedzieć. Tak na moje rozumowanie wydaje mi sie ze zależy od ilości ale tak jak napisałam dobrze bedzie sie skontaktować z obsługą.

Tak zrobię, wielkie dzięki za odpowiedź smile. Jak nie robią na zamówienie to nie będzie tragedii bo mam upatrzony typ który niemal idealnie pasuje do przedszkola ale warto się dowiedzieć czy jest taka opcja i ile ewentualnie kosztuje. Pozdrawiam i zamykam temat, dziękuję za posty i wszystkiego dobrego życzę smile