Topic: Piękne zdjęcia ślubne w Lublinie – kogo wybrać?

Każdy fotograf powie że robi świetne fotki, przykładowe zdjęcia na stronach tez niewiele mówią bo wiadomo że są to starannie wyselekcjonowane, może podrasowane zdjęcia. A ja chciałbym mieć na swoim ślubie fotografa który od razu zrobi ładne zdjęcia a nie potem będzie nas przerabiał w photoshopie albo będzie ustawiał gości do sztucznych zdjęć jak przedszkolaków na wycieczce (oczywiście takie fotki też są potrzebne ale z umiarem). Polecicie kogoś z kogo oferty skorzystaliście i byliście bardzo zadowoleni?

Re: Piękne zdjęcia ślubne w Lublinie – kogo wybrać?

Każdy ma duże wymagania a potem okazuje się że wszystkie fotki się podobają na których widzi się siebie smile zwłaszcza ze ślubu

No ja tak nie mam, zwłaszcza że nie lubię zdjęć ani pozowania do nich więc szukam fotografa który zrobi fajne fotki bez pozowania. Moja narzeczona też ma podobne wymagania dlatego szukamy fotografa dużo wcześniej żeby mieć pewność że wszystkie nasze oczekiwania będą zaspokojone

Nam i naszym gościom zdjęcia ślubne w Lublinie robiła firma którą z czystym sumieniem mogę polecić. Mieliśmy podobne wymagania jak ty i twoja narzeczona i wszystko okazało się dokładnie tak jak chcieliśmy. Tutaj możesz zobaczyć przykładowe reportaże: http://www.zomer.pl/reportaz.html (to nie z naszego ślubu smile ), sesje ślubne pary młodej też są na stronie, wszystko można ocenić ale fotki to nie wszystko, masz rację, opis systemu pracy też znajdziesz a w ogóle to zawsze polecam bezpośredni kontakt żeby dowiedzieć się dokładnie co i jak zanim podejmie się decyzję

To oczywiste, jak pisałem, podchodzimy do tego bardzo poważnie (zwłaszcza że na ślubie i weselu nie będziemy mieć kamery) wiec nie zamierzamy pochopnie dokonywać wyboru. Niemniej ta propozycja wydaje się bardzo interesująca, firma chyba faktycznie zna się na rzeczy i fajne jest to że tyle róznych opcji wchodzi w grę jeśli chodzi o stylistykę sesji czy scenerie. Dzięki za podpowiedź

Nie ma sprawy smile