Topic: Dobry specjalista od renowacji stolarki drewnianej, podajcie jakieś namiary.

Szukam od kilku tygodniu namiarów na dobrego restauratora mebli i stolarki drewnianej. Przeglądam przede wszystkim internet, ale nic nie udało mi się jak do tej pory znaleźć. Może u Was gdzieś zapodział się jakiś namiar na dobrego fachowca w tej dziedzinie?

Re: Dobry specjalista od renowacji stolarki drewnianej, podajcie jakieś namiary.

Zapomniałaś napisać, że w dziedzinie, która dzisiaj jest może popualrna, ale tylko po tej drugiej stronie, czyli od strony konsumentów. W przypadku wykonawców i restauratorów jest już niewielka popularność, dlatego też masz kłpoty ze znalezieniem odpowiedniej osoby.

Re: Dobry specjalista od renowacji stolarki drewnianej, podajcie jakieś namiary.

No ale macie jakieś namiary czy nie, bo szczerze przyznam, że bardzo zależy mi na czasie, a właściwie to moim meblom smile))

Ja mam nie tylko namiary na jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie, ale na najlepszego. To firma stefanschulz.pl, w której od lat pracują Ci sami zdolni fachowcy, dla których drewno to jest pasja, którą pielęgnują każdego dnia.

Fachowcy dla których renowacja stolarki drewnianej to prawdziwa przyjemniość. To generalnie sposób na życie, a dane kontaktowe można znaleźć tutaj http://stefanschulz.pl/kontakt.html, wbrew pozoromzainteresoanie tymi usługami jest ogromne, o czym przkeonałem się próbując umówić jakiś krótki termin. No ale jak ktoś jest wirtuozem w dziedzinie stolarki...

Fajnie to nazwałeś, ale faktycznie tak można mówić, bo przecież zrobienie takiego mebla i zrobienie go na najwyższym poziomie to prawdziwa sztuka. Stare meble dzięki temu mogą odzyskać nie tylko na nowo funkcjonalność, ale po prostu odzyskują dawną świetność, na któej tak naprawdę wszystkim zależy.