Topic: Czy znacie jakąś instytucję organizującą wartościowe szkolenia dla firm w Trójmieście?

Dzień dobry. Firma, w której pracuję, postanowiła zainwestować nieco więcej w szkolenia ludzi. Po raz pierwszy w tym roku będziemy organizować coś dla większej grupy naszych pracowników. Dlatego szukam jakichś sprawdzonych szkoleniowców z Trójmiasta. Może ktoś z Was korzystał już z takich usług albo orientuje się w rynku? Z góry dzięki za pomoc.

Re: Czy znacie jakąś instytucję organizującą wartościowe szkolenia dla firm w Trójmieście?

A nie lepiej po prostu wypłacić te pieniądze pracownikom w formie nagród? Nie byłaby to skuteczniejsza motywacja?

Re: Czy znacie jakąś instytucję organizującą wartościowe szkolenia dla firm w Trójmieście?

Motywacja to jedno, ale nam zależy też na konkretnych umiejętnościach. Dzięki nim zarobki wkrótce też wzrosną. wink

Rozsądne podejście. Dobre szkolenia dla firm w Trójmieście znajdziesz tutaj: http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/szkolenia/. Naprawdę warto bliżej zapoznać się z ofertą, bo trudno o szkoleniowca z większą wiedzą i większym doświadczeniem. No i oferują wszystko, czego może potrzebować dbająca o personel firma.

Ja szczególnie polecam organizowane w Gdańsku szkolenia zarządzania czasem, dokładnie przez tę firmę: http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/szk … ie-czasem/. Pewnie nie będziecie chcieli w to uwierzyć, ale bardzo mi to pomogło, nie tylko w życiu zawodowym. Dlatego polecam wszystkim, zwłaszcza firmom.

Okej, szkolenia z zarządzania czasem to może być akurat całkiem fajna sprawa. Tutaj się zgodzę. Ale te wszystkie motywacyjne - to mnie nie przekonuje.

Dziękuję wszystkim, którzy zabrali głos. Cieszę się, że mi pomogliście, bo przyznam szczerze, że nie orientuję się w tym zbyt dobrze. Sama jeszcze nigdy nie brałam udziału w takim szkoleniu. wink

Bardzo proszę. A szkolenia to czysta przyjemność, można porozmawiać, posłuchać ciekawych opowieści i przyswoić trochę merytorycznej wiedzy. Ale tu też dużo zależy od tego, jak dana osoba podchodzi do takich spotkań. Jednak to temat na zupełnie inną rozmowę. smile