Topic: Firma zakładająca klimatyzację w Warszawie, co polecacie?

Witam serdecznie! Chciałabym zainstalowac klimatyzację u siebie w domu i proszę Was o porady. Gdzie najlepiej ją zainstalować? Jaki typ wybrać? Czy możecie polecić jakąś firmę, która zajmuje się instalowaniem klimatyzacji, która jest niedroga i dobra??  Na co zwróić szczególną uwagę?? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Pozdrawiam

Re: Firma zakładająca klimatyzację w Warszawie, co polecacie?

Witaj, na wstępie zaznacze, ze jesli klimatyzacja nie jest niezbedna, to ja bym jej nie zakladala..... Cięgly katar, przesuszone śluzówka... generalnie klimatyzacja wysusza powietrze, co nie wpływa korzystnie na zdrowie... przynajmniej nie na moje big_smile zdecydowanie odradzam jesli nie potrzeba

Hej, hej. Ja z kolei nie wyobrazam sobie lata bez klimatyzacji, nie rozumiem po co ktos ma sie męczyc  z wysoką temperaturą, skoro można sobie ulzyc. A powietrze w prosty sposób mozna nawilzyc czy to domowymi sposobami, czy za pomoca gotowych sprzetow dostepnych w sklepach. Z tego, co wiem, są tez takie klimatyzacje, ktore nawilzaja powietrze. Zwróc uwage na to,a by klimatyzacja byla cicha

Cześć! Ja montowałam klimatyzację w Warszawie rok temu i jestem z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim bałam się, ż e urządzenie bedzie halasowac, ale na szczescie absolutnie tak nie jest. Zamawiałam klimatyzację tutaj: http://www.plusinstal.com/ , montaz sprawny szybki i niedrogi. Wybrałam sprzet marki LG, ale słyszałam tez dobre opinie o Dakine. Bardzo polecam. Pozdrawiam!!!

Dobra firma, znajoma tez u nich instalowala. Klima to blogoslawienstwo!! Odkad zdecydowalam sie na montaz klimy w swoim domu, mam wrazenie, ze komfort zycia latem wzrósł ogromnie big_smile i też mam sprzet LG smile smile

Witaj! Ja tez sie dlugo zastanawialem, czy kupic klimatyzator, zwlaszcza, ze nie mieszkam w nowym domu. Obawialem się, ze może byc problem z montazem. Okazalo sie, ze bez problemu mozna zamontowac klimatyzator bez koniecznosci przerabiania instalacji, bez niszczenia scian i podlog wink poza tym nie myślałem, że klimatyzacja jest tak prosta w obsłudze, a należę raczej do atechnicznych osób wink Witaj! Ja tez sie dlugo zastanawialem, czy kupic klimatyzator, zwlaszcza, ze nie mieszkam w nowym domu. Obawialem się, ze może byc problem z montazem. Okazalo sie, ze bez problemu mozna zamontowac klimatyzator bez koniecznosci przerabiania instalacji, bez niszczenia scian i podlog wink poza tym nie myślałem, że klimatyzacja jest tak prosta w obsłudze, a należę raczej do atechnicznych osób wink

Dzięki wink