Topic: Pomysł na zbliżenie do siebie pracowników.

Pomyślałem o tym, by jakoś zacieśnić więzi między pracownikami. Wykoncypowałem więc sobie, że może by zorganizować taką imprezę gdzieś na wolnym powietrz, wiecie.. namioty imprezowe, jakiś grill, też może jakieś zabawy dla dzieci, to przyszliby wraz z rodzinami. Jak myślicie? Jak to brzmi?

Re: Pomysł na zbliżenie do siebie pracowników.

przykro mi kolego powiedzieć… ale… ameryki nie odkryłeś wink To jest taki piknik firmowy, na który właśnie pracownicy mogą przyjść całymi rodzinami. Są animatorzy, którzy pilnują, by zarówno mali, jak i duzi goście się nie nudzili. To znaczy, to wsystko tak ładnie wygląda, jak korzysta się z pomocy profesjonalnych organizatorów, jak na przykład ta firma http://glamevents.pl/pikniki-firmowe. A sam pomysł oczywiście bardzo fajny i na pewno dużo dobrego wniesie wink

Re: Pomysł na zbliżenie do siebie pracowników.

Kurczę… tak to jest, jak się jest małomiasteczkowym przedsiębiorcą tongue A ta firma rzeczywiście organizuje tak dobre imprezy?

Re: Pomysł na zbliżenie do siebie pracowników.

Pytasz kolego o http://glamevents.pl/? Są doskonali w swoim fachu. Działają na rynku już od kilku ładnych lat, organizując dla małych i dużych graczy profesjonalne bankiety, imprezy integracyjne i właśnie takie pikniki firmowe. Dla mojej firmy zorganizowali doskonały piknik, na którym moi pracownicy nie tylko dobrze się bawili, ale też mogli poznać siebie nawzajem lepiej. Teraz widzę, że często sami spotykają się rodzinami, więc i pojawiły się jakieś bliższe relacje.

Re: Pomysł na zbliżenie do siebie pracowników.

A, no to fajnie. To skorzystam z ich usług!