Topic: Szukam elektrycznego wózka widłowego, pilne!

Witam wszystkich. Szukam bezawaryjnego i niedrogiego wózka widłowego, elektrycznego. Sprawa jest pilna bo dostałem dofinansowanie z UE i muszę te środki szybko wykorzystać a jak już mam kupić sprzęt to wolę wziąć coś dobrego z czym nie bede mial potem problemów i niepotrzebnych wydatków. Nie mam szczególnych wymagań, ma być sprawny i niedrogi. Pozdrawiam.

Re: Szukam elektrycznego wózka widłowego, pilne!

Cześć, niedrogie i dobre wózki znajdziesz na: http://www.widlaki-roszak.pl/aktualna-oferta. Pomagałam przy zamówieniu dwóch do firmy w której pracuję. Od strony dokumentów, wszystko przejrzyste i jasne. Kontakt z obsługą bardzo dobry, można liczyć na pomoc i szybkie odpowiedzi na pytania. Wybór różnych maszyn też robi wrażenie, bo oprócz widlaków zamówisz tam inne podnośniki wszelkiej maści. Pozdrawiam.

Zamawiałem 3 widlaki z widlaki-roszak.pl i cieszę się że taką decyzję podjąłem. Obsługa rzeczywiście pomocna, a maszyny bezawaryjne, w bardzo dobrym stanie. Nic nie musiałem wymieniać ani naprawiać, od razu po zakupie gotowe do pracy. Jak chcesz kupić coś dobrego szybko i niedrogo to jest to najlepsze miejsce, pzdr.

Co by nie mówić http://www.widlaki-roszak.pl/ to lider w branży podnośników bo oprócz bardzo dużego wyboru oferują najlepsze ceny. Świetna alternatywa dla nowych przedsiebiorców którzy potrzebują bezawaryjnych, niedrogich maszyn. Taka wskazówka od doświadczonego kolegi – Warto zastanowić się czy nie bedzie potrzebny wózek boczny który znacznie ułatwia dotarcie i wyniesienie albo odłożenie towarów położonych w trudnych miejscach.

Wózki boczne rzeczywiście się przydają, mam jeden na stanie i wykonuje swoją robotę jak należy, bo dociera w miejsca które są niedostępne dla tradycyjnych widlaków. Dużo osób mówi że to niepotrzebny wydatek ale to tylko pokazuje że nie mają pojęcia jak wygląda praca na magazynie a tylko bawią się w szefowanie smile

Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia.