Topic: Co sądzicie o tych zegarkach Tag Heuer?

Poszukuję dla siebie lepszego zegarki który posłuży mi długi czas a jednocześnie mnie nie zrujnuje. Szukając pośród lepszych marek trafiłem na taką ofertę zegarków Tag Heuer w niezłej jak mi się wydaje cenie http://kraff.pl/16-zegarki-tag-heuer. Co o tym myślicie? Macie takie zegarki, znacie je?

Re: Co sądzicie o tych zegarkach Tag Heuer?

Nie mam ale chciałbym mieć, ta marka pociąga mnie o wiele bardziej niż inne dużo bardziej znane. Dlaczego? Te zegarki uchodzą za jedne z najdokładniejszych na świecie a jak już mam płacić kilka czy kilkanaście tysięcy za zegarek to chcę żeby naprawdę dobrze się spisywał a nie tylko był prestiżowy i fajnie wyglądał. Te moim zdaniem spełniają te wszystkie wymagania

Ceny faktycznie nie takie wysokie jak na zegarki luksusowe

Tak, i myślę że te zegarki są warte tego żeby je kupić, sam również nie mam ale słyszałem o nich wiele dobrego, sądzę że to lepszy wybór niż inne bardziej znane marki które nie są może wcale lepsze tylko po prostu mocniej się promują. Tah Heuer jest chyba znany tylko szerzej z sponsorowania sportów i moim zdaniem to przemawia na plus, dobra jakość nie potrzebuje reklamy