Topic: Wczasy zdrowotne nad morzem – odchudzanie?

Hej wszystkim forumowiczom.;) Tak sobie myślę, że chętnie pojechałabym na jakieś wczasy zdrowotne. Jeśli mam być szczera to mam problemy z nadmierną tuszą i chyba wskazane byłyby na przykład wczasy odchudzające… Ale gdzie można liczyć na fachową opiekę i pomoc? Chciałabym być gdzieś blisko morza, by móc czasem wyskoczyć do Trójmiasta. Z góry dzięki za odpowiedzi!

Re: Wczasy zdrowotne nad morzem – odchudzanie?

Ja byłam na wczasach w tym ośrodku zdrowotnym http://www.klinika-rcv.pl/wczasy-zdrowo … orzem.html i zdecydowanie mogę Ci polecić. Wczasy zdrowotne nad polskim morzem są świetne, a już szczególnie jeśli masz do dyspozycji jakąś dobrą dietę i opiekę lekarską… Dzięki pobycie w tej klinice udało mi się zrzucić parę kilo, ale chyba co ważniejsze, nabrałam lepszych nawyków i teraz bardziej dbam o swoją kondycję.;)

Ktoś jeszcze korzystał z tego ośrodka? To jest zaraz koło Gdańska, tak?

ja byłem i muszę przyznać, że dieta Ewy Dąbrowskiej działa. Pewnie też dlatego, że sam nie dalbym rady się upilnowac, a w klinice dostajesz konkretne posilki i musisz się dostosowac. Poza tym organizuja tez rozne zabiegi i aktywności fizyczne. Podobala mi się sauna.

Tak, to jest bardzo blisko Gdańska. Ale w takim spokojnym miejscu, co mi akurat bardzo odpowiada. Chciałam się wyrwać ze zgiełku miasta, pobyć gdzieś trochę na uboczu… W samym Trójmieście niestety nie ma tego spokoju, szczególnie w Gdańsku i w Sopocie jest ogromny ruch. Fajnie jest tam pojechać, ale z krótką wycieczką, nie mogłabym tam wypocząć. Okolice Gdańska dają lepsze warunki.;)