Topic: Continental, czy produkuje dobre opony zimowe?

Zapewne nie raz słyszeliśice  pytanie odnośni etego, które opony zimowe są najlepsze. Mnie teraz zastanawia ogumienie Continentala. Warte ono jest zachodu? Tzn, czy rzeczywiście mają dobre oponki na zimę?

Re: Continental, czy produkuje dobre opony zimowe?

myślę, że to jedne z najlepszych opon dostępnych na rynku, dzięki wykorzystaniu mieszanek gumy z polimerem i dobrym bieżnikom smile brałbym bez zastanawiania się smile

Nie da się ukryć, że serie WintContact VancoWinter i VanContact Winter dają radę w nawet najcięższych warunkach. Ja sam jeżdżę na ciężarówkach i w naszej firmie mamy tylko continentale i rzadko się zdarza, by ktokolwiek zgłaszał problemy z jazdą na nich.

Okej, to teraz przydałoby się, żeby ktoś powiedział, gdzie najlepiej kupić smile

A to już druga sprawa smile Wejdź sobie na stronę sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-continental-zimowe, tam masz ogumienie Continental Opony zimowe możesz wybrać nie tylko z różnych serii, no ale też i różne rozmiary plus do jakiego samochodu (czyli 4x4, osobowy etc.)

Dobry sklep! Zdecydowanie polecam Opony Kunicki, sam też tam kupiłem swoje zimówki od Continentala. Tu kolega mówi o szerokim wyborze, a ja powiem przede wszystkim o bardzo dobrych cenach. W innych sklepac ceny są dwa, nawet trzy razy droższe, a tam to naprawdę taniocha smile

Aha, no to super. Dzięki za informację i za polecenie smile