Topic: Dobry sklep z nosidełkami.

hej wszystkim.;) chciałabym kupić nosidełko dla swojego malucha – doszłam do wniosku, że bardzo chętnie wypróbuję jak to wygląda w praktyce. Wydaje mi się, że może być całkiem wygodnie i praktycznie, nie trzeba wszędzie zabierać wózka i dziecko jest bardzo blisko, więc jest spokojniejsze… polecicie mi jakieś dobre sklepy, gdzie nosidełka są porządnie opisane i łatwo wybrać coś odpowiedniego dla siebie? Zachęcam!!:)

Re: Dobry sklep z nosidełkami.

Zerknij sobie na stronę internetową http://www.nakina.pl/ i podejrzewam, że znajdziesz coś dla siebie.;) mają tam nie tylko nosidełka, ale też inne produkty, na przykład bardzo ciekawą pościel dla najmłodszych. Podobają mi się ich ceny. A jeżeli szukasz tylko nosidełek to najlepiej od razu popatrz w tę zakładkę http://www.nakina.pl/nosidelka-dla-dzieci-c-1.html, opisali je naprawdę wyczerpująco.;)

Re: Dobry sklep z nosidełkami.

faktycznie mają dobrze opisane produkty, podoba mi się to.;) nie lubię tego uczucia kiedy patrzę na jakąś rzecz i nie bardzo wiem co jest do czego i jakie ma ukryte funkcje… a sprzedawcom też nie zawsze chce się tłumaczyć tak jak powinni.