Topic: Czym zastąpić dietę cud?

Próbowałam już chyba wszystkiego jeśli chodzi o odchudzanie, ale zamiast spodziewanych efektów tradycyjnie jojo i to w podówjnie postaci smile)) Wcale mi jednak do śmiechu nie jest, bo to walka z wiatrakami, a ja potrzebuje trwałego efektu.  Wiecie może czym zastąpić te wszystkie diety cud, które niby są takie skuteczne?

Re: Czym zastąpić dietę cud?

To Ty jeszcz na dietach cud się opierasz? Już od dawna wiadomo przecież, że ta metoda nie jest skuteczna, jeśli nie dołożysz do tego jeszcze całego zestawu ćwiczeń i to przez całe życie...

No koleżanka ma rację. Diety cud to raczej problem, który pojawia się ze zdwojoną siłą i generuje nowe problemy. Duże bardziej skuteczna jest dieta opracowana przez profesjonalistę. Ten odpowiednio dobierze składniki pokarmowe dla określonej osoby.

Rozumiem, że mówicie dziewczyny o dietetyku?   

No pewnie, że tak. Dietetyk to tak naprawdę nie ustala diety tylko pokazuje, jak powinno wyglądać zdrowe odżywaiania. To się tyczy wszystkich. Z reguły otyłość polega na złym odżywianiu i braku aktywności fizycznej. Rzadko kiedy zdarza się, że jest to wynik zmian genetycznych. Tak więc pomoc dietetyka w tego rodzaju przypadkach jest bezcenna...

Bez wątpienia radzenie sobie z odchudzaniem poprzez samodzielne zaplanowanie sobie jadłospisu jest ryzykowne...

Ja tak nie ryzykowałem...Od razu zajrzałem tutaj bodysense.pl/dietetyka.html i to byłą jedna z najlepszych decyzji w moim życiu smile))) Za minimalną cenę dostałem indywidualne rozpisaną dietę, a raczej sposób odżywaiania, który stosuje do dzisiaj. Schudłem, czuje się lepiej i jestem innym człowiekiem...

W ten sposób to można...Dowiedziałem się ostatnio, że w całym tym odpowiednim żywieniu chodzi nie tyle o dobór składników co ich odpowiednie łączenie ze sobą. Czyli jak jesz węglowodany to nie łącz ich z tłuszczami i tak dalej. Ale taką wiedzę uzyuskach tylko i wyłącznie przy kontakcie z tego rodzaju specjalistami...