Topic: Hostessy a rzeczywiste zainteresowanie ofertą

Cześć! Dostałem awans w pracy i od teraz zajmuję się reklamą i cała otoczką. Oczywiście nie podważam wagi marketingu, z książek i publikacji wiem że bez tego nie da się obejść, ale zastanawia mnie czy ktoś z was analizował na podstawie własnych doświadczeń i zebranych informacji czy jakość hostess rzeczywiście wpływa na prawdziwe zainteresowanie ofertą przekąłdające sie na wzrost sprzedazy czy jest to tylko zainteresowanie dziewczynami. Wiem ze temat ociera się o prace magisterską ale prosze o konkretne odpowiedzi i wasze spojrzenie na temat.

Re: Hostessy a rzeczywiste zainteresowanie ofertą

Wiesz na pewno że wzbudzenie zainteresowania jest niezbędne żeby kogoś zainteresować ofertą co prowadzi do sprzedaży. Zapewne chodzi ci o procentowy stosunek sprzedanych usług, produktów zwiazany z pracą hostess, ale z tego co mi wiadomo zadne potwierdzone statystyki nie istnieja, bo nie było sensu ich robić. Jeżeli przynajmniej 1/100 klientów zagadanych przez obsługę coś kupi to i tak firma jest na plusie a to i tak wynik bardzo bardzo mizerny. Mam nadzieje że pomogłam.

Korzystając z tematu ktoś poleci mi dobrą agencję hostess z Wrocławia?

Mogę ci wskazać agencję Caneli. Oferują bardzo dużo komunikatywnych hostess z Wrocławia w dobrych cenach. Korzystałam już wiele razy i zawsze byłam bardzo zadowolona. Jestem totalna perfekcjonistką i jakieś problemy i klapy nie mogą się po prostu wydarzyć kiedy pracuję, dlatego tak sobie ich cenię. Pracowałam z róznymi agencjami ale takiej jak ta, nie znajdziesz. Poza tym mają ogólnopolski zasięg więc bez problemu wynajmiesz profesjonalne hostessy z Krakowa Warszawy czy np Gdańska.