Topic: Gdzie można zaopatrzyć się w artykuły florystyczne?

Hej, chciałabym was podpytać czy nie wiecie, gdzie można zaopatrzyć się w miarę tanio w ciekawe artykuły florystyczne. Temat może nie jest zbyt pilny, ale będę wdzieczna za każdy namiar smile z góry dziękuję za pomoc!

Re: Gdzie można zaopatrzyć się w artykuły florystyczne?

Bawisz się w takie rzeczy?

Trochę. Lubie robic różne bukiety oraz inne cuda na potrzeby znajomych i rodziny. Wiesz, jakieś imienny, urodziny, Dzień Nauczyciela, Dzień Kobiet itd. Zawsze znajdzie się jakiś powód, żeby mnie zaangażować do jakiegoś wyjątkowego święta wink)) Ale to moja taka pasja, urozmaicenie w zyciu księgowej wink)

Warto wiedzieć, a jeśli chodzi o sklep internetowy z artykułami florystycznymi, to osobiście polecam taki: La Decora. Moja przyjaciółka ma podobne hobby i ostatnio pokazywała mi m.in. jakieś tam druty itp. rzeczy, które wykorzystuje do bukietów.

Dzieki:) zaraz sobie wyszukam ten sklep w necie i zobaczę w co można się u nich zaopatrzyć smile

A czy osłonki do storczyków też tam mają? Potrzebowałam większą ilość. Mam firmę i chciałabym w niej poustawiać na parapetach storczyki. Tak sobie wymyśliłam wink) uwielbiam te kwiatki i są one na tyle wdzięczne, że długo wytrzymają. 

chyba mam coś dla Ciebie: ladecora.pl/doniczki-do-storczykow/. Na niektóre pewnie sama się skusze, bo są naprawdę oryginalne. Idę w ten fiolet i w zielen, bo mi się najbardziej podobają i będą pasować do wystroju z kolei mojego biura wink fajnie, ze się zgadałyśmy w tym temacie. Przynajmniej ja również wreszcie miałam chwile, żeby dopasować doniczki do siebie, bo zabieram się za to już od pół roku…:)

Znam ten ból wink żyjemy w ciągłym niedoczasie :PP

Lepiej tego nie mogłas ująć wink))