Topic: Oświetlenie ewakuacyjne - gdzie je można zamówić?

Witam, chcialbym się dowiedzieć, czy wiecie, gdzie można zamówić oświetlenie ewakuacyjne. Mój szef wybudowal nowy budynek i za chwile będziemy się tam przenosić cala firma, ale potrzebne sa jeszcze oprawy awaryjne i jakies tam jeszcze drobiazgi oswietleniowe. A ja kompletnie nie wiem, gdzie tego szukac.

Re: Oświetlenie ewakuacyjne - gdzie je można zamówić?

Ja zamawiałem do swojej firmy ostatnio tu: gitmarket.pl/awaryjne-led/, myślę, że spokojnie wybierzesz coś z tych opraw awaryjnych. Wiadomo, ze musza być, bo inaczej groża jakies tam kary. Trzeba przyznać, że jak zamontowałem to w firmie, to efekt wyszedł calkiem calkiem. Nie sa to jakieś dekoracyjne lampy, ale najwazniejsze jest to, ze w razie awarii każdy bez problemu powinien je zobaczyć.

No wlasnie o to chodzi. Szefo chciał jeszcze zamontować lampy najazdowe przed głownym wejściem. Ma być „na bogato”: wink) A i jeszcze musze dopytać jak wygląda sprawa z lampami drogowymi. Wjazd do firmy to dość długi odcinek, który tez powinien być dobrze podświetlony. Ktoś mi zaproponowal wlasnie takie lampy. Może w tym sklepie tez będą?

Myślę, że tak, ale sprawdź.

Pozwolę się podlaczyc pod dyskusję, bo wlasnie buszuje po necie i szukam żarówki led e14. Akurat konkretnie ten rodzaj mnie interesuje. W związku z tym bardzo chętnie skorzystam z tego adresu sklepowego wink