Topic: Kończyć firmę czy jechać dalej? Potrzebne doradztwo księgowe.

Witam. Od tego roku prowadzę w Warszawie małą lodziarnię, jest to głównie biznes
sezonowy, a że sezon się kończy to myślałem nad zawieszeniem działalności. Obawiam się trochę podatków i ich rozliczania i w sumie nie wiem czy bardziej opłaca mi się ciągnąć firmę cały rok czy zawieszać ją okresowo. Potrzebowałbym w tej sprawie fachowego doradztwa. Możecie polecić jakąś dobrą księgowość dla firm w Warszawie – F3? Śmieszków proszę o niekomentowanie.

Re: Kończyć firmę czy jechać dalej? Potrzebne doradztwo księgowe.

Witam. Od tego roku prowadzę w Warszawie małą lodziarnię, jest to głównie biznes
sezonowy, a że sezon się kończy to myślałem nad zawieszeniem działalności. Obawiam się trochę podatków i ich rozliczania i w sumie nie wiem czy bardziej opłaca mi się ciągnąć firmę cały rok czy zawieszać ją okresowo. Potrzebowałbym w tej sprawie fachowego doradztwa. Możecie polecić jakąś dobrą księgowość dla firm w Warszawie? Śmieszków proszę o niekomentowanie.

Re: Kończyć firmę czy jechać dalej? Potrzebne doradztwo księgowe.

To czy biznes zamykać czy kontynuować zależy od wielu czynników. Ja korzystam z tej firmy (AK Virtus) i tu móżna sobie trochę poczytać na ten temat: akvirtus.com.pl/doradztwo-podatkowe. Generalnie polecam bo doradzają dość tanio, zwłaszcza gdy się jest stałym klientem.