Topic: Jakie zdjęcia obejmuje reportaż ślubny?

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Kochani, powiedzcie mi proszę jakie zdjęcia obejmuje reportaż ślubny. To są zdjęcia zarówno ceremonii kościelnej, wesela z oczepinami i błogosławieństwa? W ogóle ta nazwa reportaż, co oznacza?

Re: Jakie zdjęcia obejmuje reportaż ślubny?

Cześć. Reportaż to zdjęcia od przygotowania pary młodej poprzez błogosławieństwo, ceremonię, wesele do oczepin. Oczywiście może to trwać dłużej jeśli się umówicie z fotografem, niektórzy oferują np sesję narzeczeńską.

Uważam że nazwa reportaż jest bardziej trafna bo jakby nie patrzeć fotografia ślubna to taka relacja z tego dnia obejmujaca wszystko co się wydarzyło. Poza tym stawia fotografa na ustalonym miejscu – kogoś kto robi zdjęcia a nie kieruje i ustawia gości i parę młodą bo to nie wszystkim się podoba. Wtedy jest naturalniej.

hej, u mnie reportażem ślubnym w Krakowie zajmował się bardzo fajny fotograf mega znający się na robieniu zdjęć. Obróbki komputerowej było bardzo mało, przede wszystkim liczyły się umiejętności, wykorzystanie światła itd. Bardzo jestem szczesliwa kiedy patrze na moje zdjecia smile