Topic: Torebki papierowe na targi żywności

Witam serdecznie. Mam pytanie tak jak w temacie, za około dwa miesiące moja firma organizuje targi żywności dla naszych kontrahentów i chcielibyśmy wręczyć tym ludziom materiały promocyjne i nowe katalogi z naszymi produktami. Znacie kogoś sprawdzonego komu można zlecić wykonanie takich torebek z nadrukami?

Re: Torebki papierowe na targi żywności

Korzystałam z usług jednej firmy która robiła dla mnie właśnie coś takiego. Zamówiłam u nich ponad dwa tysiące sztuk takich torebek papierowych i byłam bardzo zadowolona ponieważ są one trwałe a sam nadruk jest zrobiony bardzo estetycznie i z dużą dokładnością. Namiary wysyłam w prywatnej wiadomości wink

Jedyne co przychodzi mi do głowy to strona domapak.com. Na ich stronie znajdziesz całą ofertę i wszystkie inne informacje. Korzystałam z usług firmy jak otwierałam sklep z winami oraz przy otwarciu sklepu z ciuchami. I w jednym i drugim przypadku firma pokazała bardzo wysoki poziom wykonania smile

Również korzystałem z ich usług i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu komu zależy na rzetelnej i sprawdzonej firmie. Dogadałem szczegóły projektu w ciągu kilku minut i wszystko było zrobione dokładnie tak jak chciałem wink

Może ktoś mi powiedzieć jak w przybliżeniu wyglądają koszty takiego nadruku? Chciałam zamówić takie torby tylko nie wiem jaki jest minimalny nakład i koszty. Będę mega wdzięczna za wszystkie informacje wink

Szczerze mówiąc to wycena jest robiona na podstawie indywidualnych oczekiwań klienta. Wysłałem ci wycenę mojego projektu na pw ale musisz pamiętać ze jeżeli zmienisz cokolwiek w tej konfiguracji to cena z automatu będzie inna. Wysłałem tylko w celach czysto poglądowych wink

I super, dostałem od was całkiem sporo wiadomości i w sumie sam nie wiem z czego skorzystać. Z tego co sprawdzałem w internecie to firmy o których mówicie cieszą się nienaganna opinia klientów więc chyba będę wybierał na podstawie ceny smile

Jest to na tyle mało skomplikowane że możesz bez problemu zamówić gdziekolwiek gdzie cena będzie satysfakcjonująca wink Przynajmniej ja zrobił bym tak w moim przypadku big_smile