Topic: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Witam drogie Panie!!! Zakładam ten atek, ponieważ szukam dobrych i stosunkowo niedrogich kosmetyków do twarzy. Co polecacie do pielęgnacji twarzy? Jakich kosmetyków używacie, z jakich jesteście zadowolone, po jakich widoczne są efekty? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi?

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Hej, hej. Ładtwiej będzie Ci doradzić, jesli powiesz jaką masz cerę. Ja mam na przyklad cere bardzo tłustą i szczerze mówiąc nie lubię kremować twarzy. Bardziej ją tonizuję niż nawilżam

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Zdecydowanie mam skórę suchą, powiedziałabym że odwodnioną. Zawsze miałam problemy z suchą cerą i chciałabym o nią odpowiednio zadbać. Wiem, że sucha cera ma większe tendencje do zmarszczek, co mnie przeraża sad sad

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Nie panikuj wink procesy starzenia można spowolnić odpowiednią dietą, piciem dużej ilości wody no i skorę wspomagać można odpowiednimi kosmetykami. Ja tez mam skórę suchą i odkąd zaczęłam o siebie dbać, zauważam poprawę kondycji mojej cery. To twarzy zaczęłam stosować kosmetyki bioderma hydrabio i jestem bardzo zadowlona. Są one przeznaczone do skóry odwodnionej i wymagającej silnego nawilżenia właśnie. Bardzo polecam.

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Używam całej seii tych kosmetyków – płyn micelarny, nawilżający tonik i krem nawilżający. Jak dla mnie absolutny hit

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Kosmetyki to jedno, ale warto tez zwrócić uwagę na wszelkie niedobory w organizmie, których nie uzupełni się działaniem z zewnątrz. Ja na przyklad zamówiłam sobie suplement diety olimp czyli zbior roznych witamin i minerałów. Po miesiącu stosowania widzę wyraźną poprawę kondycji mojej skory, wlosów... polecam zrobic sobie taka kurację raz na jakiś czas.