Topic: Produkcja filmów reklamowych w Łodzi, gdzie najlepiej?

Witam. chciałbym wyprodukować kilka filmów reklamowych w Łodzi. Chciałbym popromować trochę firmę i niektóre nasze usługi. Nie wiem jednak do kogo mógłbym się zgłosić. Pomyślałem, że może warto napisać tutaj na forum i ktoś mi coś poleci? Korzystał ktoś z podobnej firmy? Możecie polecić jakieś miejsce w Łodziu gdzie warto się zgłosić?

Re: Produkcja filmów reklamowych w Łodzi, gdzie najlepiej?

jak chcesz wyprodukować film reklamowy w Łodzi to tutaj znajdziesz fajna opcję: http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow-reklamowych/ masz tam bardzo fajną oferte firmy, która produkuje różne filmy reklamowe. Zdecydowanie warto się do nich zgłosić, bo robią filmy na naprawdę najwyższym, światowym poziomie. Polecam!

no proszę, nie słyszałam wcześniej o tej firmie, a ich oferta faktycznie wygląda bardzo interesująco wink bardzo fajna sprawa.

no mi też podoba się ich oferta i nie wiedziałem, że w Łodzi jest w ogóle tego typu firma… naprawdę super sprawa wink

sam bym chciał żebyśmy u nas w firmie zainwestowali w jakieś interesujące filmy reklamowe, bo jednak mamy bardzo słaby kontakt z naszymi klientami.