Topic: Rowery do jazdy crossowej gdzie je kupić?

Jest tyle różnych rowerów na rynku, żę trudno się zdecydować, na któryś z nich. A jak nie mogłem się zdecydować na coś nowego to postanowiłem, że kupię sobie tradycyjną terenówkę. Tylko jest jeden mały problem, które jak do tej pory nie udało mi się pokonać, to znaczy nie wiem, gdzie taki rower mogę kupić. Może wiecie, któe sklepy oferują rowery wyścigowe?

Re: Rowery do jazdy crossowej gdzie je kupić?

Crossówka to już prawdziwe wyzwanie dla kolarza, bo to oznacza ekstrmalne jazdy zazwyczaj. Jest z czym się pomęczyć, ale jak ktoś kocha ekstremalne jazdy, to nic nie stanie na przeskodzie, aby pokonać kolejne kilometry. A wracając do tematu to najlepsze rowery w całej grupie rowerowej można kupić Euro-Rower, gdzie mają rewelacykne ceny.

Re: Rowery do jazdy crossowej gdzie je kupić?

No ceny także mnie interesują, oczwiście jak najniższe...

Re: Rowery do jazdy crossowej gdzie je kupić?

To z całą pewnością zainteresuje Cię ta oferta https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-crossowe/277/1/default/1/f_producer_2/1, któa dotyczy wspomnianych przez Ciebie rowerów crossowych. To bardzo solidne konstrukcje do amatorskiego ścigania się pod trudniejszych trasach. To nie koniec ofert, bo w sklepie kupisz też coś do ścigania się po szosach, ale też do spokojnej jazdy po mieście.

Re: Rowery do jazdy crossowej gdzie je kupić?

O tak, rowery do jazdy miejskiej też cieszą się bardzo dużym powodzeniem, widać młodzi ludzie kochają sport. Ofertę na takie rowery można znaleźć tuaj https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-Cossack/385 i pozostaje tylko po zakupie życzyć wytrwałości.

Re: Rowery do jazdy crossowej gdzie je kupić?

Sporej gupy ludzi do aktywności fizycznej nie trzeba namawiać, bo to przychodzi samo z siebie. Po prostu pojawia się wewnętrzna potrzeba poruszani się trochę na świeżym powietrzu i tutaj z pomocą przychodzą rowety.