Topic: Pilnie potrzebne profesjonalne agencje detektywistyczne w Warszawie!

Hej wszystkim. Bardzo, ale to bardzo potrzebuję dobrego detektywa. Przedwczoraj w nocy z mojej posesji skradziono psa. Policja zawiadomiona i tak dalej, ale wiadomo, jak nie człowiek, to nawet palcem nie ruszą w tym kierunku. Dla mnie i mojego męża to nie jest wcale „jakiś tam” pies, tylko członek rodziny. Poza tym córeczka bardzo płacze, a ja nie mam co jej odpowiadać, gdy pyta, kiedy wróci Lucky. Czy znacie jakieś fachowe agencje detektywistyczne w Warszawie? Mam nadzieję, że przynajmniej tam ktoś zajmie się sprawą porządnie.

Re: Pilnie potrzebne profesjonalne agencje detektywistyczne w Warszawie!

Oj, ze zwierzętami to zawsze jest problem. Sama prawda. Mi kiedyś skradziono kota, to centralnie nikt ze służb porządkowych się nie przejął, jeszcze sobie żartowali, a potem stwierdzili, że przecież to nie aż taki duży wydatek, że można sobie kupić nowego hmm Myślę, że detektyw powinien rozwikłać sprawę, a w każdym razie życzę z całego serca powodzenia!

Nie wiem, jak to dokładnie wygląda ze zwierzętami, ale można zapytać już na miejscu, w biurze. Ze swojej strony polecam agencję, której stronę można znaleźć pod adresem: http://mbdetektywi.pl/. Na pewno pomogą wink

O to to, ja też polecam, bo mają dobre podejście i na pewno nie zbędą, jak się do nich przyjdzie z, powiedzmy sobie, nietypową sprawą. Można próbować i się niczym nie przejmować smile

Bardzo dziękuję Wam za ciepłe słowa. Też mam nadzieję, że uda się odnaleźć Lucky’ego. Na pewno zgłoszę się do poleconej firmy. Pozdrawiam wszystkich.

Nie ma sprawy smile Powodzenia w poszukiwaniu piseka!

Właśnie! Daj znać, jak się znajdzie!