Topic: Czy za dodatkowe rzeczy w wypożyczanych samochodach się płaci?

Witam, mam takie pytanie – przemierzam się do tego, żeby wypozyczyc na wakacje samochód, ale nie orientuję się czy za takie dodatkowe rzeczy jak np. foteliki dziecięce czy GPS trzeba coś dodatkowego płacić?

Re: Czy za dodatkowe rzeczy w wypożyczanych samochodach się płaci?

Ja kiedyś korzystałam z takiego wynajmu samochodów na jakiś trzytygodniowy wypad, ale nie przypominam sobie, żebym musialam za te wlasnie rzeczy doplacac jakąs kase. Ale to było wieki temu ;PPP Szperalas może po necie?

Jeszcze nie – poszlam na latwiznę – myslalam, ze szybciej będzie jak na forum ktoś mi powie wink)

Obawiam się, że jednak, żeby mieć pewność powinnaś jednak zajrzeć na jakas konkretną stronę. Podsylam Ci taka jaka mi wyskoczyla: master4car.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow/bez-kaucji/. W tym konkretnym przypadku za wynajem powyżej 4 dni nie musisz nic placic za fotelik, nawigacje itd. Fajne jest to, ze możesz takim autem pojechać za granice, bo tu jest taka opcja.

Jest i ja tez miałem okazję przetestować coś takiego. Jak jedziesz z małymi dziecmi, a nie masz pewności, ze twoje prywatne auto jest na tyle sprawne, ze spokojnie dojedziesz, to taki wariant jest super rozwiązaniem.

Wlasnie,w tym sęk. Nie jestem przekonana, czy moim osobistym oplem dojedziemy do Wloch, bo taki sobie zaplanowaliśmy wypad do znajomych, ale nie chcemy pakowac się w samolot, bo wyjdzie dla naszej piatki strasznie drogo. Z drugiej strony to jednak szmat drogi, a nie będę ryzykować, zwłaszcza z kilkuletnimi dziecmi. Nie chcę tez pozyczac od nikogo z rodziny, bo wiecie jak to potem jest – za duże ryzyko.

Jasne, nie ma co. Rozumiem, o co Ci chodzi wink)