Topic: Jak szukać dobrych ofert wyjazdów dla młodzieży

Czy możecie mi doradzić w jaki sposób najbezpieczniej jest szukać dobrych ofert wyjazdów dla młodzieży? Chodzi mi nie tylko o takie wyjazdy szkolne, ale także po prostu prywatne, na przykład na ferie zimowe. Aktualnie interesują mnie zielone szkoły. Dzieci w klasie jeszcze nigdy nie były, a że sama chętnie jeździłam w dzieciństwie na takie wycieczki to chciałabym zorganizować coś podobnego wink Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Re: Jak szukać dobrych ofert wyjazdów dla młodzieży

W dzisiejszych czasach to po prostu uruchamia się komputer, przeglądarkę internetową, a potem szuka różnych ofert. W sieci masz opinie i komentarze to możesz sobie spokojnie sprawdzić czy dana firma organizująca takie wyjazdy jest faktycznie godna uwagi czy jednak nie.

no, ale komentarze w sieci to wiecie ile czasem są warte…

Tutaj specjalizują się w młodzieżowych zimowiskach. Mój syn już dwa razy podczas ferii właśnie był i przyjeżdżał niezadowolony z tego powodu, że już musiał do domu wrócić ;P Jak mniemam musiało być super, a ja nie mam naprawdę zastrzeżeń. Jest tanio i profesjonalnie.

A właśnie miałem napisać żebyś zajrzała sobie na stronę wakacjeok.pl big_smile Naprawdę ofertę mają tak bogatą że znajdziesz jakiś fajny wyjazd o każdej porze roku i to niezależnie od wieku Twojej pociechy, czy całej grupy w przypadku tych szkolnych wycieczek. Polecam tam zajrzeć bo naprawdę warto.

Serdecznie dzięki ludziska za Waszą pomoc. Już nawet kontaktowałam się w sprawie wyjazdów na zielone szkoły i faktycznie oferta wygląda bardzo profesjonalnie. Cena ma tutaj nieco mniejsze znaczenie, w końcu wyjazd jest dla całej grupy to i tak to wszystko się rozkłada.