Topic: Pomoc przy remoncie mieszkania

Witajcie. Szukam kogoś kto pomógłby przy remoncie mieszkania. Będzie mi miło, jeśli ktoś będzie w stanie polecić dobrą firmę do tego. Zależy mi na czasie, dlatego nie będę się tutaj zbytnio rozpisywać. Chodzi mi o kogoś komu można zaufać i kto nie będzie za drogi, bo z takimi też już się spotkalam. Polećcie coś.

Re: Pomoc przy remoncie mieszkania

dzień dobry. Ja z mężem robiliśmy remont kuchni, w sumie remont gruntowny. Wiem, że do malowania wnętrz mieszkalnych firma Mirko-Model z Poznania świetnie się sprawdza. Są bardzo dokładni, nie są drodzy i szybko realizują zamówienia. My malowaliśmy ściany, wymieniliśmy płytki podłogowe i ścienne i pomogli nam skręcić także meble, które niestety zakupiliśmy w stanie rozebranym. No ale panowie pomogli, wszystko poszło błyskawicznie, dlatego jestem w stu procentach zadowolona! Majstra na czarno bym raczej nie zatrudniła.

Witajcie. Myślę, że nie ma to jak dobra firma. Taka z prawdziwego zdarzenia. Przygotowana pod względem narzędzi. Kiedyś miałem do czynienia z firmą, która przyjechała i nie miała nawet młotka ze sobą, tak więc trzeba uważać. Na pewno profesjonalna firma to będzie kilka osób, którzy są odpowiednio ubrani, mają narzędzia, sprzęt, wchodzą, wykonują swoją pracę i wychodzą. Tak ja widzę profesjonalną firmę budowlaną.

Cześć. Ja też zatrudniłam firmę. Razem remontujemy mieszkanie w Poznaniu. Tam się niebawem przeprowadzam. Jeśli komuś na tym szczególnie zależy podaję namiar remonty-mieszkan-poznan.pl są dobrzy. Mają swój sprzęt i fajny mają kontakt z klientem. Naprawdę fajnie się z nimi dogaduje. Pod względem pracy też jestem zadowolona, wszystko idzie błyskawicznie.

Witajcie ponownie. Bardzo dziękuję za udział w tej dyskusji. Dziękuję za namiary. Zaraz sobie wszystko przejrzę, sprawdzę, podzwonię i wypytam co i jak. Też chciałam uniknąć zatrudnienia majstra, choć rodzice mi polecali już jednego. Jeszcze raz wielkie dzięki za podpowiedzi, jesteście super. Pozdrowienia dla was.